O mne, o nás

Úvodom do časti info spomeniem pár údajov o mne a o tejto stránke.

Kto som ja?

Som architekt Slovenskej komory architektov. V roku 2008 som absolvoval Fakultu architektúry STU v Bratislave. Počas štúdia som pracoval najprv v interiérovom štúdiu, neskôr v architektonickom ateliéri P - T, s.r.o. pod vedením architekta Juraja Hermanna, kde som zotrval do roku 2012. V ateliéri som si vybudoval návyk k tímovej práci a zodpovednosti. Vo voľnom čase som sa vzdelával aj samostatne. Najprv som si osvojil pár základov o navrhovaní úsporných rodinných domov a v roku 2011 získal certifikát Certified passive house designer. Odvtedy pracujem ako samostatný architekt otvorený novým výzvam a projektom.

V mnohých textoch píšem my, lebo podľa veľkosti a povahy zákazky prispôsobujem množstvo spolupracovníkov na nej. Pri väčšom projekte Vám viem ponúknuť spoluprácu tímu zohraných architektov, statika, stavebného inžiniera, projektantov odborných profesií, ďalších špecialistov a konzultantov. Spoločne sme pripravení riešiť projekty rôznych veľkostí a stupňov náročnosti.

Čo nájdete v časti info?

Postrehy, zaujímavosti, praktické aj teoretické texty o architektúre. Akékoľvek podnety si cením a možno tu niekedy nájdete odpoveď na Vašu otázku. Napíšte mi.

Kam to chcem dotiahnuť?

Mojou ambíciou je kvalitná a funkčná architektúra, ktorá má nadčasový charakter a pridanú hodnotu. Pokiaľ bude sprevádzaná pozitívnymi ohlasmi zákazníkov, jej užívateľov alebo okoloidúcich, budem spokojný a zavďačím sa ešte lepším výkonom v ďalších projektoch

 

Please reload

  • Facebook - Black Circle
mm-mini.png

mobil | (+421) 918 403 732

email | martin@mmarch.sk

 

Ing. arch. Martin Medlen

Sídlo | SNP 17, Modra 90001

IČO | 44 355 882

DIČ | 10 77 78 29 04

IBAN | SK98 1100 0000 0026 1073 5310